Новини » Київ 7 травня, 2019, 3:30
Будівництво на Протасовому Яру у Києві призупинили

За результатами обговорення з громадськістю питання забудови між вулицями Амосова і Протасів Яр у Солом’янському районі Києва було рекомендовано забудовнику утриматись від виконання будь-яких робіт до прийняття остаточного рішення.

За таке рішення проголосували члени Комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва, повідомляє 100realty.

Так, під час засідання було погоджено створення робочої групи, до якої увійдуть представники ініціативної громадськості, яка надалі буде вивчати інформацію щодо будівництва на ділянці по вулиці Амосова, 6.

Окрім цього, надано доручення Департаменту земельних ресурсів спільно з Департаментом благоустрою провести обстеження земельної ділянки, під час якого, зокрема, перевірити межі ділянки і встановлення паркану відповідно до дозвільних документів.

Також протокольно зафіксовано рішення звернутися до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації міста Києва, а також Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова провести обстеження стану будівлі, яка знаходиться поблизу і належить закладу. Результати звіту – надати на наступні засідання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 16:08 :03