Новини » Політика 7 травня, 2019, 20:12
Барна хоче, щоб Антикорупційний суд спрацював не так, як це було з Тимошенко по газових угодах
ZIK
ZIK

Навіть якщо наш український суд засудить злісного корупціонера, він звернеться в Європейський суд з прав людини, будуть встановлені порушення під час розслідування, і він буде виправданий. Так було у справі щодо «газових угод Тимошенко». Тому на те, які Антикорупційний суд буде виносити рішення, впливатиме багато факторів.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олег Барна.

Коментуючи обрання голови Антикорупційного суду, нардеп Барна зазначив, що результати роботи цього суду будуть дуже цікавити українців. А те, як працюватиме суд, залежатиме насамперед від того, хто там прийматиме рішення.

«Питання тут виключно в людському факторі. А закон про Вищий антикорупційний суд був прийнятий, кандидати на посаду голови суду обиралися, процедура відбору проходила демократично, гласно. Тому дай Бог, щоби рішення виносилися!» – підкреслив Олег Барна.

Водночас нардеп звернув увагу на бажання Міжнародного валютного фонду вплинути на процес обрання голови ВАС.

«Бажання вплинути на цей процес МВФ та інших міжнародних партнерів мені було незрозумілим. Коли за їхнім клопотанням профільний комітет, Князевич відхилив мою правку перевіряти кандидатів на посаду голови Антикорупційного суду на детекторі брехні, от тоді я засумнівався у щирості МВФ.

Але водночас ми повинні зрозуміти наступе: який би не був суд, але якщо справа підготовлена до суду неналежним чином, якщо неналежним чином зібрані докази та ще й з процесуальними порушеннями, то суд не винесе позитивного рішення.

Та навіть при умові, що наш український суд може засудити злісного корупціонера, він звернеться в Європейський суд з прав людини, будуть встановлені порушення під час розслідування і він буде виправданий і визволений. Так само як це було по справі Тимошенко в газових угодах», – зауважив Олег Барна.

Нагадаємо, судді Вищого антикорупційного суду під час зборів у вівторок, 7 травня, з третьої спроби обрали головою суду Олену Танасевич.

Заступником голови Антикорупційного суду обрано Євгена Крука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:21 :01