live

«Залишив Україну» і «джерело в МЗС РФ» поруч писати не можна: Бабченко про свій виїзд в Норвегію

Журналіст Аркадій Бабченко прокоментував інформацію російських ЗМІ про те, що він після програшу на президентських виборах Петра Порошенка, покинув Україну.

На своїй сторінці у Фейсбук він спочатку повторив повідомлення, яке розповсюдило російське ЗМІ: »Федеральне агентство новин»Російський журналіст Аркадій Бабченко залишив Україну після програшу Петра Порошенка на виборах президента, повідомляє «Федеральне агентство новин» з посиланням на джерело в МЗС РФ.

За даними видання, журналіст перебуває в Норвегії.

Раніше ЗМІ повідомили, що він ймовірно опрацьовує питання про отримання політичного притулку, яке йому може знадобитися в разі початку переслідування з боку нової української влади.

Джерело ФАН в МЗС зазначило, що російське посольство в Осло не має даних про звернення Бабченко щодо політичного притулку.»

А потім звернув увагу на абсурдність повідомлення, оскільки його політичний притулок і російське МЗС цілком несумісні речі. ««Известія», а давайте я вам подарую книгу «Як не бути дол....» І, можливо, з неї ви дізнаєтеся, що, навіть якщо не брати до уваги питання «а яким, власне, взагалі боком МЗС РФ до отримання притулку в Норвегії» – чи ви думаєте, ми з Норвегією у Маші Захарової будемо питати дозволу чи що? – то фрази «залишив Україну з посиланням на джерело в МЗС РФ» і «Джерело в МЗС зазначило, що не має даних» – в одному абзаці писати не можна.»Loading...
Loading...
Loading...