live
Новини » Регіони

Волинянин став чемпіоном України з бойового самбо

Волинянин став чемпіоном України з бойового самбо

У селищі Підгірці на Київщині відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків і чоловіків. Волинянин Дмитро Ковальчук здобув золото у категорії до 68 кг серед юнаків.

Про це IA ZIK повідомили у клубі GARDA.

Захід організовувала Федерація бойового самбо України. У рамках змагань відбувалися бої у таких вагових та вікових категоріях:

1. Юнаки 2001-2002 років народження – 52, 57, 62, 68, 74, 82, 90 та більше 90 кілограмів.

2. Чоловіки 2000 року народження і старше – 57, 62, 68, 74, 82, 90 та більше 90 кілограмів.

Участь у чемпіонаті взяв і боєць клубу GARDA Дмитро Ковальчук. Він провів чотири бої. Три з них виграв достроково, ще один за кількістю отриманих балів. В результаті змагань Дмитро здобув звання чемпіона України з бойового самбо у ваговій категорії до 68 кг серед юнаків.

«Я здобув звання чемпіона України з бойового самбо. Цей спорт – новинка для мене і для моїх тренерів. Дуже важко було адаптуватись до нових правил, до нових суперників і взагалі до цього виду спорту. У поєдинках я застосовував техніки з бразильського джиу-джитсу, про що свідчать три дострокові перемоги задушливими прийомами», – ділиться враженнями Дмитро Ковальчук.

До слова, Дмитро брав участь у чемпіонаті в складі Волинської збірної, кістяком якої були бійці СК «Воїн». Додамо, що цей чемпіонат України був відбірковим до чемпіонату Європи з цього виду спорту.Loading...
Loading...
Loading...