Новини » Події

Вадим Комаров у день нападу мав забрати довідку про психічний стан одного з очільників Черкас, – адвокат

Черкаський журналіст Вадим Комаров, на якого 4 травня напали невідомі в центрі Черкас, того дня мав намір зайти до поліцейського управління за важливою довідкою.

Про це розповів друг журналіста, адвокат та правозахисник Валерій Макєєв у Facebook.

«Вадим вийшов до Центрального ринку Черкас зробити певні домашні закупи перед довгоочікуваним відпочинком у Єгипті. Дружині пообіцяв, що, насамперед, закупить корм для домашніх улюбленців. Потім, як сказала дружина, мав «за чимось зайти до поліції». Думаю, що це все за тою «копією довідки про психічну хворобу одного із очільників міста», яка не заважає розподіляти потужний бюджет та, свого часу, стала рятівною від кримінального покарання. Копію мали йому надати до від’їзду», – зазначив Макєєв.

Він зауважив, що поряд з місцем, де напали на Комарова, розміщений великий торговельний центр, але камери там не працювали. Тому правозахисник та поліцейські просять відгукнутися водіїв, що рухалися поблизу Центрального ринку Черкас у суботу, 4.05.2019 з 9 до 10 ранку.

«Будь-який відеореєстратор автомобіля міг би стати безцінним свідком», – підкреслив Макєєв.

Нагадаємо, в суботу, 4 травня, вранці поблизу Центрального ринку у Черкасах перехожі знайшли непритомним Вадима Комарова. За інформацією лікарів, йому було завдано декілька ударів по голові. Того ж дня пацієнта було прооперовано. Наразі він перебуває у стані штучної коми.

Напад пов’язують із професійною діяльністю журналіста.

У неділю Черкаси відвідали представники ОБСЄ з моніторингом розслідування злочину.

Поліція спочатку відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Потім його перекваліфікували на статтю «Замах на умисне вбивство».

 Loading...