Не менше як 27 тис. грн: Президент доручив вкотре збільшити виплати військовим на «передку»

Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил Петро Порошенко доручив Міністру оборони Степану Полтораку підвищити розмір доплат військовослужбовців підрозділів, які перебувають на першій лінії оборони.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Я прийняв рішення, що ми робимо подальше збільшення доплат, грошового утримання бійцям підрозділів, які перебувають на першій лінії операції Об’єднаних сил. Пане Міністр оборони України, даю доручення, щоб ми ще підняли доплати за перебування на «передку», на першій лінії, і доручаю прийняти рішення про збільшення доплати на 5 тисяч гривень, до суми 17000 грн», – повідомив Петро Порошенко під час спілкування з військовослужбовцями ООС у Авдіївці.

За словами глави держави, відтепер грошове забезпечення складатиме мінімум 10300 – 10400 грн. Крім того, 12000 грн, які є зараз, і плюс 5000 грн – буде 17000 грн. «Це доплата і ми виходимо на суму, яка перевищує 27000 грн на кожного військовослужбовця», – підкреслив Президент.

«Як ми і наголошували, що український воїн на першій лінії буде отримувати майже 1000 грн в день, і понад 1 тис. доларів на місяць», – додав він.Loading...