Новини » Політика 6 травня, 2019, 10:03
МЗС закликає Раду Європи не піддаватися на фінансовий шантаж Росії
Рада Європи. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Рада Європи. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міністерство закордонних справ України закликало Раду Європи відстоювати власні цінності і не піддаватися на руйнівний шантаж від Росії.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

«Рада Європа відкрила шлях до подальшої інтеграції на Європейському континенті, а її стандарти стали дороговказом у захисті демократичних цінностей. Однак маємо із сумом констатувати, що до 70-ї річниці Організація підійшла у кризовому стані, що викликаний, насамперед, руйнівними діями Російської Федерації, її агресією проти України та прямим фінансовим шантажем Ради Європи з метою досягнення своїх антидемократичних зовнішньополітичних цілей», – йдеться у повідомленні.

Там додали, що зараз в Ради Європи є вибір: «залишитися відданою власним цінностям і принципам, або піддатися на шантаж і погрози та поставити під сумнів набуті за 70 років довіру й авторитет».

Україна сподівається, що за десятиліття роботи та випробувань Рада Європи набула достатньо сили та здорового глузду, щоб і надалі залишатися взірцем демократії, а не зустріти своє 70-річчя у напівзруйнованому скомпрометованому стані через безпідставні поступки на користь найбільшої держави-порушниці її принципів та норм.

«Україна із свого боку залишається відданою взятим на себе у рамках Ради Європи зобов’язанням, продовжить захищати права і свободи кожної людини і громадянина на території нашої держави, включаючи тимчасово окуповані території, а також активно протидіятиме спробам зруйнувати Організацію. Сильна Рада Європи потрібна Україні і усьому європейському континенту», – кажуть у МЗС.

Додамо, Генсек Ради Європи каже, що в РФ хороші шанси залишитися в організації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 12:08 :59