Новини » Львів Читать эту новость на русском

Львівські митники передали державі коштовностей на 2,5 млн грн грн

Фото: facebook.com/sfs.lviv

Державній установі «Державне сховище дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України» Львівська митниця ДФС передала понад 120 кг бурштину, 390 монет різних років випуску, золоті та срібні зливки. Усі коштовності на понад 2,5 млн грн були вилучені при спробі незаконного переміщення через митний кордон України. Пізніше, після висновків експертизи про вартість предметів та їх цінність, на підставі рішень судів їх конфісковано та передано в дохід держави.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Найчастіше працівники митниці вилучали бурштин, який намагались вивезти з України. Переважно для незаконного переміщення використовували засоби та способи, що утруднюють його виявлення, зокрема, сховища, розташовані в автомобілях. Так майже 7 кілограмів бурштину зловмисник намагався приховати у газовому резервуарі для скрапленого газу автомобіля. 38 кг та близько 20 кг коштовного каміння намагались перевезти у паливних баках автомобілів «Volkswagen». 16 кг 800 г заховали в конструктивних порожнинах за декоративними обшивками чотирьох дверей автомобіля. Окрім того, працівники митниці виявляли бурштин у валізах громадян, які намагались перетнути кордон через аеропорт «Львів». Срібну монету, золотий та срібний злитки було виявлено у поштовому відправленні, яке надійшло в Україну зі США.

На сьогодні ще значну кількість коштовностей передано для експертного дослідження, після чого суд вирішуватиме питання щодо подальшого розпорядження ними.Loading...