Десятки мільярдів, – нардеп заявив про списання олігархам боргів перед Пенсійним фондом

ZIK

Сьогодні Пенсійний фонд розкрадається! А в попередні роки це навіть публічно озвучувалося, що десятками мільярдів «списували» олігархам борги перед Пенсійним фондом України.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Аркадій Корнацький.

Нардеп каже, що надбавки до пенсій, які українські пенсіонери отримали в березні – це «сміх крізь сльози».

«Люди сміялися над цими збільшеннями. От було сказано, що ці гроші надійшли до бюджету у вигляді податків й одразу пішли на пенсії. Але так не має бути!

Є у нас Пенсійний фонд. Це абсолютно окрема держава в державі. Він має бути не хронічно дефіцитним, як це в нас є, а профіцитним.

У разі якогось збою в економіці, у разі якихось економічних катаклізмів, якщо припиняться поточні надходження до бюджету, відтак і до Пенсійного фонду, він має мати заощадження, щоби пенсіонери не залишилися без коштів», – підкреслив Аркадій Корнацький.  

Народний обранець додав, що це вада не стільки солідарної пенсійної системи, в умовах якої існує Україна, а це проблема економічної системи загалом.

«Це вада й системи урядування країни. Тобто ми живемо «з коліс». Що Бог дав, те в нас і є. Але так немає бути. Тому ситуація з усім цим є не дуже весела», – наголосив пан Корнацький.

Як повідомляли раніше, у Мінсоцполітики пояснили, що «гальмує» введення накопичувальної пенсійної системи.

Також нагадаємо, що Пенсійний фонд України із 2 травня розпочав фінансування пенсій за травень і житлових субсидій за квітень.

Loading...