Новини » Економіка 6 травня, 2019, 12:42
Денисенко: Субсидіанти сплачують комірне вчасно
ZIK
ZIK

Загалом субсидіанти за комунальні послуги платять вчасно. Люди розуміють, що за порушення їм можуть скасувати субсидію.

Про це в ефірі телеканалу ZIK, в програмі «Коментарі» заявив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Вадим Денисенко.

«Борги України за комірне утворювалися протягом останніх 15 років. Згідно останньої статистики, населення по газу заплатило 102 відсотки, електроенергії – 143 відсотки. Тобто потрохи ми виплачуємо борги. Поточні платежі не мають розривів», – зазначив експерт.

Представник Кабінету міністрів у Верховній Раді запевнив: проблем із оплатою комунальних послуг субсидіантами – немає.

«Люди, які відчувають проблеми з оплатою за комірне, отримали субсидії. Загалом субсидіанти платять вчасно», – підкреслив експерт.

Представник Кабінету міністрів у Верховній Раді наголосив на тому, що уряд змусив НАК «Нафтогаз України» знизити ціни на газ і теплову генерацію для населення.

«Уряд зобов’язав «Нафтогаз» підписувати договори за зниженою ціною. Якщо голова правління Андрій Коболєв не буде виконувати постанову Кабміну №867 – його звільнять. Тому ціна на газ буде зниженою», – запевнив Вадим Денисенко.

Представник Кабінету міністрів у Верховній Раді звернув увагу і на старт монетизації субсидій в Україні.

«Монетизація субсидій почалася нормально. Звісно, є невеличкі питання, але у такій глобальній сфері цього не уникнути. Втім, я не можу сказати, що половина субсидіантів взяла гроші і не платить за комунальні послуги. Всі розуміють просте правило: якщо не платити за комірне – назбираються борги, а як наслідок – не виплачуватимуться субсидії. Кожен зацікавлений у тому, щоб оплатити платіжки вчасно», – додав Вадим Денисенко.

Нагадаємо, за останніми даними Державної служби статистики України, заборгованість населення зі сплати за житлово-комунальні послуги на кінець лютого 2019 року становила 69,4 мільярда гривень, що на 6,8 мільярда гривень більше, ніж місяцем раніше.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 10:54 :40