Новини » Політика 6 травня, 2019, 10:06
Борислав Береза: Заяви РФ про можливий вихід з Ради Європи – звичайний шантаж
ZIK
ZIK

Росія вже три роки розповідає, що покине Раду Європи, але не робить жодних рухів у цьому напрямку. Передовсім, росіянам не вигідно покидати організацію та втрачати свій вплив на певні процеси.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, член української делегації у ПАРЄ Борислав Береза.

Він зазначив, що Російська Федерація вже протягом трьох років шантажує усіх своїми розповідями про бажання покинути Раду Європи.

«Три роки вона розповідає і погрожує Європі, але не робить жодних рухів. Росія не робить цього, адже найперше це не вигідно їй самій. Найімовірніше, вони можуть вийти з Конвенції щодо прав людини, але не з Ради Європи, бо вони не зможуть впливати на деякі процеси», – переконує нардеп.

Окремо він наголосив на тому, що саме в Європі мешкають родини практично усіх російських можновладців.

«Це є однією з частин плану шантажу, який зараз здійснюється на Європу для того, щоб повернути Росію (у ПАРЄ – ZIK) з порушенням регламенту. На жаль, ми повинні визнавати, що Росія не хоче виконувати резолюції ПАРЄ, але хоче туди повернутися», – підкреслив Борислав Береза.

Він також зазначив, що Рада Європи зовсім не бідує без внесків Російської Федерації. Ба більше, щойно закінчили великий ремонт головної будівлі ПАРЄ.

«Усе гаразд, але це саме той момент, яким намагаються шантажувати європейці, кажучи, буцімто, Росія їм дуже потрібна. Спочатку нам розповідали, як же росіяни будуть без ЄСПЛ, потім про те, як Європа буде грошей РФ. Зараз намагаються поєднати перше з другим. Європа не бідує, але їй важливі фінансові відносини з Росією», – резюмував член української делегації у ПАРЄ.

Нагадаємо, у МЗС України заявили, що Рада Європи не повинна йти на поступки Росії, яка порушила норми міжнародного права і фінансово шантажує організацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 09:17 :04