Новини » Світ 5 травня, 2019, 20:19
Учасники «Безcмертного полку» у Лісабоні напали на українців
Учасники «Безмертного полку» у Лісабоні напали на українців.
Учасники «Безмертного полку» у Лісабоні напали на українців.

Незважаючи на попередження Спілки українців у Португалії, на листи посла України в Португалії Інни Огнівець до муніципальної ради Лісабону,назначаючи на зустрічі минулого року президента СКУ Євгена Чолія з Вищим комісаром з питань міграції Педром Калядо та депутатами Португальського парламенту, цього року, російське посольство, комуністична партія Португалії і супутні організаці лівого спрямування знову провели пропагандистську акцію «Безсмертний полк» у Лісабоні.

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на спілку українців в Португалії.

Представники української громади в Португалії дізнавшись із соціальних мереж про заплановану акцію, також взяли участь у ній, але з плакатами та гаслами, які показують справжню роль Сталіна у розв’язуванні Другої Світової війни і численних жертв сталінського терору та, що стосується теперішньої московсько-української війни.

Отож, з боку організаторів відбулася агресія проти українців. Були вирвані плакати, вирваний та розбитий телефон однієї українки та після акції був вчинений напад на автомобіль одного активіста української громади, якому на очах його однорічного внука розбили фару в автомобілі і він отримав декілька ударів бейсбольною бітою по тілу.

Сьогоднішня акція москалів у Лісабоні, ще раз довела справжній характер «Бесмертного полку», а саме: пропаганда агресії, етнічної ненависті та московського шовінізму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 08:01 :01