«Народ проти» на ZIKу – серед лідерів рейтингу телеперегляду

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на ZIKу посіло перше місце в рейтингу телеперегляду за ключовою ЦА «Вся Україна 18+» серед інформканалів у своєму слоті.

У п’ятницю, 3 травня, проект, ведучою якого є генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, став безумовним лідером у своєму слоті серед решти інформканалів за цільовою аудиторією «Вся Україна 18+» із часткою 3,08%. Таким чином, ток-шоу «Народ проти» на ZIKy залишило позаду NewsOne, «112 Україна», «Прямий», «Канал 24», «Еспресо» та «5-й канал».

Нагадаємо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня минулого року. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ.

Loading...