Журналіст ZIKу – серед фіналістів «Честі професії 2019»

Екологічне розслідування журналіста телеканалу ZIK Костянтина Чайковського потрапило у фінал Х конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2019».

Відеоробота Костянтина Чайковського «Вітряки на Боржаві: користь чи шкода», знята у рамках екопроекту «Вижити в Україні» телеканалу ZIK, увійшла до шорт-листа номінації «Надія журналістики».

«Вітряки на Боржаві: користь чи шкода» – це журналістське розслідування про встановлені 47 вітряків на найдовшій полонині Закарпатття. «Зелена» електроенергія чи загроза довкіллю? Чому екологи проти? Відповіді на ці запитання разом із командою проекту «Вижити в Україні» у програмі шукає відома акторка та громадська діячка Ірма Вітовська.

Загалом у цьогорічній «Честі професії» представлено 711 матеріали у основних номінаціях «Найкращий матеріал з громадянською позицією», «Найкращий репортаж», «Найкраще подання складної теми», «Найкраще подання резонансного матеріалу», «Надія журналістики».

Імена переможців будуть оголошені під час офіційної церемонії нагородження конкурсу у четвер, 23 травня. До складу журі «Честі професії 2019» входять авторитетні журналісти та медіаексперти, серед яких Галина Петренко, Галина Бабій, Андрій Куликов, Ірина Славінська та інші.

Нагадаємо, раніше фіналістками «Честі професії 2018» у номінаціях «Надія журналістики» та «Найкращий матеріал з громадянською позицією» ставали журналістки ZIKу Марта Байдак та Інна Павлюк. Також сюжет Тетяни Кузьмінчук увійшов у шорт-лист номінації «Найкраще подання складної теми».

Сюжети журналісток телеканалу ZIK Мар’яни Сич «Недитячий кайф. Хто калічить школярів?» та Мар’яни П’єцух «Слава Украине! Мне мама НЕ разрешает говорить эти слова» теж потрапляли у фінал «Честі професії 2017» у номінації «Найкращий матеріал з громадянською позицією».

Loading...