Новини » Події 3 травня, 2019, 14:05
В ОРДЛО критичний дефіцит ліків, навіть після оформлення паспортів РФ, – розвідка
Ліки. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Ліки. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росія продовжує зменшувати обсяги надання т.зв. «гуманітарної допомоги» населенню тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях, у т.ч. з питань медичного забезпечення.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

Зокрема, через скасування чергового т.зв. «гуманітарного конвою», який традиційно відправлявся з території РФ до травневих свят, виник критичний дефіцит ліків у цивільних медичних закладах, що загрожує трагічними наслідками для окремих категорій хворих.

При цьому у військових медичних закладах, виключно для забезпечення лікування кадрових російських військовослужбовців та інструкторів зі складу 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, зберігаються надлишкові запаси медикаментів.

«Цивільні хворі, у т.ч. колишні військовослужбовці противника, які були призвані з числа місцевого населення і звільнені по інвалідності внаслідок поранень і хвороб, отримувати медичну допомогу та ліки у медичних закладах російсько-окупаційних військ можливості не мають навіть після оформлення російських паспортів», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 16:33 :24