Новини » Регіони 3 травня, 2019, 12:38
В Івано-Франківську у приміщенні палацу Потоцьких відкрили музей міста

Сьогодні, 3 травня, в Івано-Франківську у одному з корпусів палацу Потоцьких відкрили музей міста. У музеї освоїли дев’ять приміщень. Є кімнати з кросвордами, фотозона, де можна сфотографуватися у старовинному вбрані, є кімнати з різними артефактами – плиткою, кахлями, дверима.

 Про це пише «Репортер».

 «Створення такого простору є моєю давньою мрією. Хотілося створити сучасні інтерактивні речі, які б приваблювали молодь і діти могли в пізнавальній формі знайомитися з історією міста», – говорить активістка Марія Козакевич.

На облаштування музею пішло близько 500 тис. грн. У одній із кімнат облаштували кінозал, стилізований під під’їзд. У кінозалі можна переглянути фільм з розповідями старожилів про місто.

«Я хотіла ще дістати поштову скриньку для завершення інтер’єру, але так і не вдалося, – говорить Марія Козакевич. – А у кімнаті з ліпниною можна приміряти на картонному макеті різні голови для каріатиди, яка втратила голову на фасаді будинку на Гаркуші через людську байдужість».

Три дні на час святкування дня міста та фестивалю Карпатський простір, щотри години відбуватимуться екскурсії – о 12:00, 15:00 і 18:00. Як працюватиме музей опісля, поки невідомо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:32 :58