Новини » Регіони 3 травня, 2019, 16:46
В Івано-Франківську стартував міжнародний фестиваль мистецтв «Carpathian Space 2019»

Сьогодні, 3 травня, в Івано-Франківську розпочався міжнародний фестиваль мистецтв «Carpathian Space 2019». Триватиме він три дні і як в попередні роки об’єднає в одній масштабній програмі митців з різних країн світу.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Загалом, під час фестивалю паралельно працюватимуть 14 різних просторів для дітей та дорослих. Протягом трьох днів на локаціях просто неба будуть розташовані ярмарки, кухні різних країн та окремі локації з винами. Вперше на цьогорічному фестивалі працюватиме кавова локація – COFFEE Space.

У цьому році серед країн-учасниць фестивалю: Україна, Грузія, Польща, Азербайджан, Болгарія, Угорщина, Молдова, Австрія, Литва, Латвія, Естонія, Франція, Білорусь, Словаччина, Румунія, Чехія та США.

Чимало мистецьких акцій створюється спеціально до фестивалю і вперше презентується в Івано-Франківську.

Особливим для цьогорічного фестивалю є театральний напрям. З нагоди знакових річниць українського театру: 400 років з дня постановки драми Я.Гаватовича; 200 років з моменту виходу прем’єри Котляревського «Наталка Полтавка»; 160 років від дня народження корифея українського побутового театру Саксаганського. Тож цьогорічний театральний напрям акцентує свою увагу на здобутках саме українського мистецтва.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:21 :06