Новини » Регіони 3 травня, 2019, 15:15
У Рівному суд заборонив будівельні роботи зі зведення житлового будинку

До цього часу тривало стрімке будівництво житлового будинку на вулиці Чорновола в обласному центрі. Оскільки забудовник проігнорував існуючі містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва, управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради звернулося до Рівненського міського суду із заявою про заборону громадянину К. чи будь-яким іншим фізичним або юридичним особам до прийняття судом остаточного рішення у справі виконувати будівельні роботи зі зведення житлового будинку.

5 лютого 2019 року суд першої інстанції відмовив позивачеві у задоволенні заяви про забезпечення позову.

Після цього управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради звернулося з апеляційною скаргою до Рівненського апеляційного суду.

Про це власкору IA ZIK повідомили в прес-службі Рівненського апеляційного суду.

Рівненський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційну скаргу управління містобудування та архітектури задовольнив.

Рівненський апеляційний суд заборонив громадянину К. чи будь-яким іншим фізичним або юридичним особам до прийняття судом остаточного рішення у справі виконувати будівельні роботи зі зведення житлового будинку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 11:18 :43