Новини » Події

У Києві на марші «безсмертного полку» очікують близько п’яти тисяч осіб, – поліція

У столиці 9 травня пройде марш «безсмертного полку», в якому очікується участь близько п’яти тисяч осіб.

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко, передає Українська правда.

За його словами, в поліцію столиці надійшла заявка Київської міської організації ветеранів на проведення маршу «безсмертний полк».

«Заявка на участь п’яти тисяч осіб, маршрут буде колишнім – від метро Арсенальна до Парку Слави, час також – з 9 до 12», – розповів Крищенко.

Він нагадав, що така акція вже проводилася не раз, і поліція розуміє всі можливі ризики.

Забезпечувати правопорядок під час маршу, за словами Крищенка, буде орієнтовно така ж кількість правоохоронців, як і в минулому році – близько двох тисяч осіб.

«Ми бачимо з урахуванням політичного процесу в країні, що у однієї частини людей є якісь певні надії, а в іншої – деякі побоювання, що поліція, можливо, буде більш лояльно ставитися до заборонених символів», – зазначив начальник столичної поліції.

«Хочу одних попередити, а інших заспокоїти, що поліція буде виконувати норми закону про декомунізацію. Є символи, які заборонені, і, як і минулого і позаминулого року, поліція буде їх вилучати, складати адміністративні протоколи, вживати профілактичних заходів», – пояснив Крищенко.

Він також закликав патріотично налаштованих громадян надавати поліції допомогу в забезпеченні правопорядку.

При цьому він зазначив: «Ніяких ексцесів ми не очікуємо поки що. Упевнений, що все пройде спокійно, ми зможемо забезпечити цей захід з дотриманням норм законодавства, в тому числі про декомунізацію».

Також Крищенко додав, що поки що це єдина заявка на проведення акцій 9 травня.

Loading...