У Демальянсі звернулись до Зеленського: цікавлять не «фішечки» інавгурації, а призначення на ключові посади

ZIK

Від Володимира Зеленського вимагають оголошення призначень на ключові посади в країні, зокрема у сфері безпеки, а не «фішечок» під час інавгурації.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний діяч Василь Гацько.

Політик наголосив, що виборча кампанія закінчилась, і ділити країну на 73% та 24,5% є неправильним, адже надалі всім українцям, без винятку, доведеться боротися з внутрішніми та зовнішніми викликами, які постали перед країною.

«Сьогодні потрібно вже приймати перемогу Зеленського, навіть якщо він не був нашим кандидатом», – зазначив Василь Гацько.

Він зауважив, що серед тих українців, які підтримували на виборах чинного Президента України Петра Порошенка було чимало патріотів, які вболівали за подальшу долю країни з огляду не лише на зовнішню агресію, а й на непідготовленість Володимира Зеленського.

«Я сьогодні від Зеленського більше очікую не «фішечки» на інавгурації, а на призначення – на генерального прокурора, на керівника Служби безпеки, на міністра оборони, на міністра закордонних справ. Я хочу бути переконаний, що українській державності, нашому суверенітету нічого не загрожує. Він обіцяв це зробити за час виборчої кампанії – не зробив», – заявив Василь Гацько.

Він наголосив, що українці мають бути певні, що надзвичайно важливі сфери життя, зокрема безпекові, є в надійних руках.

Як повідомляли, інавгурація Володимира Зеленського повинна відбутися не пізніше 2 червня.

У парламенті зареєстрували проект постанови «Про проведення урочистого засідання ВРУ, присвяченого складенню присяги українському народові новообраним Президентом України (19 травня 2019 року)».

Нагадаємо, у виборчому штабі Володимира Зеленського готують сюрпризи до його інавгурації. Як висловився сценарист «Кварталу 95» Юрій Костюк, «як готуємося – думаємо про «фішечки».

Юрій Костюк також заявив, що до інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського в його команді не називатимуть прізвища людей, яких він призначатиме на ключові посади.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...