Новини » Політика 3 травня, 2019, 12:27
Першу політичну дуель проти Путіна Зеленський вже програв, – Лапін
ZIK
ZIK

Реагуючи на видачу українцям російських паспортів, Володимир Зеленський сказав, що ми будемо видавати українські паспорти тим, хто бореться з авторитарними режимами, зокрема, російським. Коли ми масово видаватимемо росіянам українські паспорти, нам просто «напихають» представників Служби зовнішньої розвідки РФ.

Про це в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Лапін.

Він заявив, що через свої «забавки з Facebook» Володимир Зеленський вже програв перший раунд зовнішньої політики проти президента РФ Володимира Путіна.

«Коментуючи видачу російських паспортів в ОРДЛО, він вирішив «потролити» Путіна, а у відповідь отримав удар навіть не нижче пояса, а такий, що з ніг збиває», – переконаний народний депутат України.

Він підкреслив, що у Верховній Раді вже є зареєстрований законопроект про позбавлення виборчих прав іноземців.

«Вони для мене іноземці. Ким для мене має бути громадянин з російським паспортом? Кого він мені наголосує? Натомість що робить вже майже президент Зеленський? Сказав, що ми будемо видавати українські паспорти тим, хто бореться з авторитарними режимами, зокрема, російським», – розповідає Ігор Лапін.

У свою чергу Володимир Путін одразу ж зреагував, зазначивши, що коли Україна надаватиме росіянам своє громадянство, а Росія українцям своє, то ми швидко дійдемо до спільного громадянства.

«Путін сказав, що може видавати російські паспорти і українським заробітчанам. Вони ж потім приїдуть сюди голосувати! Політик Зеленський у темі паспортів сьогодні просто програв Путіну», – запевняє парламентар.

Крім того, він наголосив, що коли ми масово видаватимемо росіянам українські паспорти, нам просто «напихають» представників Служби зовнішньої розвідки РФ.

«Ми потім прозріємо. У нас знову будуть міністри оборони, керівники розвідки з двома паспортами. Ми вже це проходили», – резюмував народний депутат України.

Читайте також: Путін викликає Зеленського на переговори по Донбасу

Читайте більше новин на тему: паспорти РФ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 12:33 :23