Новини » Регіони

На Волині підліток уникнув кримінальної відповідальності за вбивство

Прокурори домагаються про застосування до дев’ятикласника, який з необережності вбив перехожого у Нововолинську, примусових заходів виховного характеру.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про застосування примусових заходів виховного характеру до дев’ятикласника, який із необережності убив перехожого.

Одразу після опівночі 3 березня 15-річний хлопчина поблизу будинку на вулиці Святого Володимира у Нововолинську під час раптово виниклого конфлікту вдарив 37-річного потерпілого в голову. Той упав, ударився головою об асфальт та внаслідок отриманої черепно-мозкової травми помер.

Зважаючи на те, що неповнолітній, який визнав себе винним у скоєному, не досяг 16-річного віку, з якого може наставати кримінальна відповідальність за вбивство з необережності (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 119 КК України), прокурори звернулися до суду з клопотанням про застосування до нього примусових заходів виховного характеру та направлення його на 2 роки до спеціальної навчально-виховної установи для дітей та підлітків до його виправлення.Loading...