На інавгурації, мабуть, будуть незвичайні речі, – генерал Вовк про очікування від Зеленського

ZIK

Від концертів «95 кварталу» люди чекають чогось смішного й цікавого. От і від інавгурації Зеленського всі чекають чогось видовищного й незвичного.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань державної безпеки Василь Вовк.

Пан Вовк переконаний, що інавгурація президента Зеленського відбуватиметься уже традиційно – у Верховній Раді. А от продовження може бути і в інших місцях, наприклад, на Майдані, як це було під час інавгурації Віктора Ющенка.

«Це може бути і Дім вчителя, і вулиця, і стадіон. Але я думаю, що щось нове таки буде. По-перше, це обіцяла сама команда Зеленського, а по-друге, ми ж рухаємося вперед», – зауважив Василь Вовк.

Він помітив, що українці ніколи не були так зацікавлені в інавгурації. На його думку, вплинула на це величезна підтримка виборців, яку отримав Зеленський.  

«Ми також ніколи не бачили переможцем виборів людину, яка ніколи не була на адміністративних посадах, яка не була у державній владі. Тому тут багато нюансів. Але й сама фігура Зеленського також має значення.

Обов’язково під час інавгурації має бути промова Зеленського з певними меседжами. Я не виключаю, що в цих меседжах будуть якісь незвичайні і не зовсім офіційні речі. Можливо, будуть якісь експромти. Тому є така велика зацікавленість людей і ЗМІ до інавгурації Зеленського», – вважає експерт із питань державної безпеки Василь Вовк.

Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів, що пройшли 21 квітня. Володимир Зеленський переміг у більшості регіонів, за винятком Львівської області та закордонного виборчого округу.

Саме з цього періоду починається термін у 30 днів, встановлений законом для інавгурації нового Президента України. Таким чином, граничний термін для дня інавгурації – 3 червня.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...