Новини » Політика

Їдуть на війну заробляти, а не воювати, – блогер Касьянов про «заробітчан» в армії

ZIK

Коли в армії будуть служити патріоти і професіонали, нам не буде страшний ворог. Адже, найновіше озброєння нічого не варте без людей, які йдуть на війну захищати свою країну. Бо люди, які їдуть на війну не воювати, а заробляти гроші – на них неможливо розраховувати. Ба більше, перебувати в одному окопі.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK говорив блогер Юрій Касьянов.

«Секрет прогресивної армії у тому, щоб був високий рівень патріотизму. У нас триває справжня вітчизняна війна, бо напав ворог, який відібрав частину нашої території. І проблема у тому, що ця війна, фактично, перетворилась у колоніальну. Тому що всі добровольчі частини були розігнані, а течія була розігнана як клас, а також піддавалася обструкції, навіть, Бірюковим. З його слів всі добровольці були поганими. Тому, фактично, армію зробили не професійною, а найманою», – сказав Касьянов.

Він наголосив, що в армії є якийсь процент патріотів та професіоналів. Але, наприклад, плакати: «Записуйся в армію» підбирають в армію людей, з якими згодом офіцери не знають, що робити.

«Переважно читаючи заклики йти в армію, приходять люди, які не знайшли себе в житті. Тому не дай Бог станеться якась серйозна «заворушка», на них неможливо буде розраховувати. Бо ці люди їдуть на війну не воювати, а заробляти. Тому краще, щоб такої людини взагалі не було поруч в окопі, адже на неї неможливо розраховувати», – наголосив він.

Він вважає, що за останні п’ять років було знівельовано рівень патріотизму в країні. І зараз треба робити так, щоб армія стала всенародною, а кожен чоловік це розумів.

«Якщо патріотизм буде на високому рівні, тоді буде не важливо, якої категорії форма видається. Бо, коли в армії будуть патріоти і професіонали тоді нам не буде страшний ворог. Адже, найновіше озброєння нічого не варте без людей, які йдуть на війну захищати свою країну. І саме така людина може перемогти», – зазначив Касьянов.

Нагадаємо, бійці батальйону «Луганськ-1» затримали бойовика з розвідувального взводу незаконного збройного формування так званої «ЛНР». Правоохоронці встановили, що чоловік у період з березня по червень 2015 року проходив службу в розвідувальному взводі «ополчення», що дислокувався у місті Ровеньки Луганської області.

Loading...