Новини » Регіони 2 травня, 2019, 15:12
В Івано-Франківському ЦНАПі видаватимуть посвідчення водія

В Івано-Франківську отримати посвідчення водія та реєстрацію транспортних засобів зовсім скоро можна буде у Центрі надання адміністративних послуг. Угоду, яка дозволить розпочати цей процес, вже підписано представником виконкому та Регіональним сервісним центром МВС в Івано-Франківській області.

Про це сьогодні, 2 травня, повідомив власкор IA ZIK.

Також через ЦНАП можна буде отримати дублікат посвідчення водія замість втраченого або викраденого, обміняти посвідчення (без складання іспитів), зареєструвати реєстрацію нового транспортного засобу (без огляду) чи перереєструвати транспортний засіб зі зміною найменування та адреси юридичної особи, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів,  установлення газобалонного обладнання.

Видавати ці документи буде працівник не МВС, а ЦНАПу. Буде закуплено обладнання, яке на місці друкуватиме посвідчення. Також працівник видаватиме і номерний знак.

Крім того, працюють і над тим, щоб у ЦНАПі видавали і свідоцтво про народження дітей. Для цього потрібно, щоб міністр юстиції підписав відповідний документ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:37 :03