Новини » Регіони 2 травня, 2019, 13:59
У підпільному алкоцеху в Луцьку вилучили цінностей на 600 тис. грн
У підпільному алкоцеху в Луцьку вилучили цінностей на 600 тис. грн
У підпільному алкоцеху в Луцьку вилучили цінностей на 600 тис. грн

Працівники податкової міліції припинили діяльність нелегального виробництва горілчаного сурогату в Луцьку. Цех для виготовлення фальсифікату лучанин облаштував в підвальному приміщенні свого житлового будинку.

Про це IA ZIK поінформували в оперативному управлінні ГУ ДФС у Волинській області.

Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 199 та ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України фіскали встановили, що в Луцьку функціонує підпільний цех із незаконним кустарним виготовленням алкогольних напоїв під виглядом відомих торгових марок. Весь цикл незаконного виробництва, що здійснювалося у вкрай неприйнятних санітарних умовах, правоохоронці документально зафіксували під час огляду підвального приміщення. Більш того, правоохоронці застали на «гарячому» одну з осіб, причетних до виготовлення фальсифікату.

Самого ж організатора виявили у Володимирі-Волинському, коли він саме транспортував з метою збуту значну партію незаконно виготовлених горілчаних виробів. За попередньою інформацією встановлено, що лучанин реалізовував власно виготовлений фальсифікат в роздрібній торговельній мережі міста.

Силовики вилучили 700 літрів рідини з характерним запахом спирту, майже 2000 пляшок готової горілчаної продукції, марки акцизного податку з явними ознаками підробки, 500 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, порожні скляні пляшки з наклейками відомих виробників, корки, пластикову тару, шланги, лійки спиртометри.

Крім того, вилучено вантажний транспортний засіб, який використовувався для незаконного транспортування та розповсюдження фальсифікату.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 600 тисяч гривень.

На даний час вирішується питання про призначення судових експертиз та притягнення винних до відповідальності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-17 19:16 :36