Новини » Львів 2 травня, 2019, 13:30
Трамваї № 1, 7 та 9 курсуватимуть по-новому, – Схема руху

З 13 травня 2019 року відбудуться кардинальні зміни в напрямках руху трамвайних маршрутів №1, 7 та 9. Також у зв’язку із початком реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій, з 13 травня зміниться кінцева зупинка трамвайних маршрутів №1, 4, 6 та 9. Натомість трамвайний маршрут №5 тимчасово призупинить курсування. Маршрути № 2, 3, 8 курсуватимуть без змін.

Про це сьогодні на брифінгу повідомили заступник директора з експлуатації ЛКП «Львівелектротранс» Віталій Пітула, керівник відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» Ігор Могила та речник ЛКП «Львівелектотранс» Іван Бондар.

З 13 травня вступає в дію нова схема маршрутів для трамваїв № 1, 9 та 7. А саме:

Трамвайний маршрут № 1 курсуватиме за схемою – «Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Дорошенка – Погулянка», та у зворотному напрямку;

Трамвайний маршрут № 9 курсуватиме за схемою – «Залізничний Вокзал – вул. Вітовського– вул. Франка– вул. Хмельницького– вул. Замарстинівська – вул. Торф’яна.

Трамвайний маршрут № 7 за схемою– «вул. Татарбунарська– вул. Шевченка – вул. Підвальна– вул. Личаківська– вул. Пасічна», та у зворотному напрямку.

«Однак, у зв’язку з тим, що з 13 травня буде перекрито для ремонту наступну частину пл. Двірцевої, кінцеву зупинку трамвайних маршрутів №1, 4, 6 та 9 із «Залізничного вокзалу» перенесено до «ТРЦ Скриня».

Також у зв’язку з тим, що триває ремонт вул. Замарстинівської, трамвайний маршрут №9 поки немає змоги курсувати до вул. Торф’яної, а буде курсувати до вул. Миколайчука. Відповідно, він повністю дублюватиме трамвайний маршрут №5. Тому з 13 травня і до завершення ремонтних робіт на вул. Замарстинівській трамвай № 5 призупинить роботу. Маршрути № 2, 3, 8 курсуватимуть без змін», – повідомив керівник відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» Ігор Могила.

Крім того, для уникнення незручностей, пов’язаних із зміною схеми руху, можна користуватися електронними абонементами, зокрема – на півтори години, день, 30 днів або 90 днів.

Отож, у зв’язку із введенням нової схеми трамвайних маршрутів, реконструкцією трамвайної колії на пл. Двірцевій та ремонтом вул. Замарстинівської, з 13 травня трамвайні маршрути курсуватимуть так:

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 13:47 :35