Новини » Суспільство 2 травня, 2019, 17:59
Світ став злішим і сумнішим, – щорічний звіт «Глобального стану емоцій»

Люди в усьому світі стали злішими, сумнішими і наляканими, ніж будь-коли раніше.

Рівень злості, суму, наляканості виріс ще в 2018 році і продовжує залишатися рекордним, повідомляє Gallup в щорічному звіті «Глобальний стан емоцій», пише naked-science.

Для своєї доповіді компанія Gallup провела понад 151 000 інтерв’ю з дорослими, які проживають у понад 140 країнах. Їм ставили питання про те, що вони відчували днем ​​раніше, чи багато посміхалися, сміялися, відчували смуток або гнів.

Число людей, які зазнали гнів, збільшилося на два відсотки в порівнянні з попереднім роком, а занепокоєння і смуток – на один відсоток, встановивши нові максимуми для всіх трьох негативних емоцій.

Дослідники відзначають вплив негативних почуттів на фізичне здоров’я людини. Гнів пов’язаний з підвищеним ризиком серцевого нападу та інсульту, а хронічне занепокоєння і смуток можуть бути ознаками тривожних розладів і депресії.

Країною із найбільш негативними емоціями став Чад. За ним у рейтингу слідують Нігер, Сьєрра-Леоне і Ірак, в той час як латиноамериканські країни лідирують з позитивного боку.

Економіка Чаду знаходиться в глибокій рецесії після падіння цін на нафту в 2014 році, і рівень життя в центральноафриканською країні продовжує погіршуватися; майже 6 з 15 мільйонів громадян живуть в умовах крайньої бідності. Близько 72% жителів країни заявили, що ледве можуть дозволити собі їжу протягом року. Жителі Чаду також не могли отримати доступ до інтернету протягом більшої частини 2018 року, після того як уряд закрив його.

Найщасливішою і позитивною країною став Парагвай. Поруч з Парагваєм у цьому списку Панама, Гватемала, Мексика, Сальвадор і Гондурас, незважаючи на те, що у цих країнах високий рівень бідності та насильства.

Тим часом Індонезія стала найбільш позитивною за межами Америки. Скандинавські країни, як правило, очолюють списки найщасливіших країн. Так, Фінляндія, Данія, Норвегія та Ісландія в цьому році фігурували в доповіді ООН про щастя в світі. Однак підхід Gallup, заснований на інтерв’ю, неодноразово виявляв більш високий рівень щастя в країнах Латинської Америки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 06:44 :52