Нардеп звернув увагу на «режим стьобних відгуків» Зеленського щодо Путіна

ZIK

Новообраний президент Володимир Зеленський нині втягує Путіна в режим «стьобних відгуків» і гарно віджартовується від його заяв. Проте ми не хочемо, щоб стосунки між країнами відбувалися у жартівливій формі. Президент має мати чітку позицію і не терпіти приниження українців.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція Радикальної партії) Юрій Чижмарь.

Парламентар, коментуючи відповідь новообраного Президента України Володимира Зеленського президенту РФ Володимиру Путіну щодо «спільного», що є між українцями та росіянами, звернув увагу на те, що Володимир Зеленський нині «втягує» у гру, в режим «стьобних відгуків» Володимира Путіна.

«У цьому випадку він, Зеленський, буде подобатися навіть російському виборцеві. Я вважаю, що в нього дуже гарні ці виступи. Раніше Путін жартував над нами, а Порошенко не міг у жартівливій формі відповідати, бо не виходило в нього, сьогодні ж Зеленський гарно віджартовується від Путіна. Але, зрозуміло, що ми не хочемо, щоб стосунки між двома країнами відбувалися у жартівливій формі. Ми хочемо, щоб у нас Президент мав чітку позицію і міг не терпіти приниження українців, яке дозволяв собі Путін», – заявив нардеп Чижмарь.

Парламентар зауважив, що нині Володимиру Зеленському можна дати низку рекомендацій, одна з яких – «відв’язати» українську економіку від російської. Це, наголосив нардеп, найважливіше з того, що може бути.

Нагадаємо, 24 квітня президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Президент України Петро Порошенко в терміновому зверненні вимагав нових санкцій проти Росії за паспорти для ОРДЛО.

Новообраний Президент України Володимир Зеленський заявив: «Ми будемо надавати українське громадянство представникам усіх народів, які страждають від авторитарних та корумпованих режимів. У першу чергу – росіянам, які сьогодні страждають чи не найбільше».

У відповідь Путін заговорив про спільне громадянство України і Росії та видав новий указ щодо спрощення отримання громадянства Росії окремим категоріям громадян України.

Натомість Володимир Зеленський уточнив для Путіна, що є спільного в українців і росіян.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...