Новини » Регіони 2 травня, 2019, 15:35
На сайті Луцької міськради біографії більшості депутатів не відповідають законодавству

На офіційному сайті Луцької міської ради не розміщені повні біографії більшості місцевих депутатів. Біографії лише 19 з 42 депутатів (45%) майже відповідають вимогам законодавства, натомість, щодо лише одного депутата відсутня біографія взагалі.

Такими виявились результати аналізу профайлів депутатів Луцької міської ради на офіційному сайті ради, – повідомили IA ZIK у Центрі політичного аналізу та виборчого консалтингу.

Моніторинг профайлів депутатів на офіційному сайті Луцької міської ради здійснили експерти центру на основі таких критеріїв: фотографія депутата, дата народження, освіта, досвід роботи, місце роботи, сімейний стан та партійна приналежність. З-поміж усіх зазначених критеріїв на сайті Луцькради розміщені лише фотографії усіх місцевих депутатів. Щодо інших показників – то далеко не усі профайли депутатів їм відповідають.

Так, профайли 41 із 42 депутатів (98%) Луцької міської ради містять інформацію про дату народження. Відсутня така інформація лише у депутата Андрія Білана (Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), у профайлі якого є лише фотокартка. 

Інформація про освіту та місце роботи наявна у профайлах 19 депутатів із 42 (45%). Зокрема, йдеться про депутатів.

Відомості про досвід роботи депутатів зазначено у профайлах 17 депутатів із 42 (40%). 

Сімейний стан відображений лише у профайлах 16 депутатів із 42 (38%). 

Найчастіше депутати Луцької міської ради приховують свою партійну приналежність, оскільки така інформація міститься лише у профайлах чотирьох депутатів. Серед них: Богдан Богонос, Микола Федік (ВО «Свобода»), Валерій Бондарук (ВО «Батьківщина») і Артем Запотоцький («БПП «Солідарність»). Лише у профайлах цих чотирьох депутатів (10%) є усі біографічні відомості, передбачені законодавством.

Помітивши таку негативну тенденцію ще у 2018 році, експерти ЦПАВК звернулися у січні 2019 року з листом до секретаря Луцької міської ради Григорія Пустовіта із запитанням, чому на сайті Луцької міської ради відсутні повні біографії депутатів, а також з проханням розмістити усі передбачені законодавством відомості про представників міської громади у раді. 

У відповідь на письмове звернення тоді відповіли, що на сайті наявні автобіографічні відомості щодо чотирьох депутатів – Григорія Пустовіта, Ігоря Поліщука, Костянтина Петрочука та Бориса Смаля. Ще 13 депутатів додатково надали автобіографії для розміщення на звернення секретаря ради.

Зважаючи на таку ситуацію, команда Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу звертається до 38 депутатів Луцької міської ради з проханням надати секретаріату міськради свої повні біографії для розміщення на офіційному сайті ради, щоб виборці могли ознайомитись з ними ближче і дізнатись повну інформацію про своїх обранців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 16:53 :09