Новини » Регіони 2 травня, 2019, 11:20
На Прикарпатті через зливи підмиті дамби, пошкоджений міст, підтоплені двори

На Прикарпатті через сильні опади з 28 квітня по 1 травня відбувся значний підйом рівнів води, над поточними на річках басейну Дністра та Прута. В результаті у деяких населених пунктах підмиті дороги, пошкоджені мости та підтоплені подвір’я.

Про це сьогодні, 2 травня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на управління цивільного захисту населення ОДА.

Між селами Топільче та Зелене у Верховинському районі відбувся зсув ґрунту на дорогу відрізком орієнтовно 25м, висотою 1 м (близько 70 м/куб ґрунту), чим перекрито рух дорогою. До місця події було направлено бригаду Верховинської ДЕД для її розчищення. Дорогу було розчищено, проїзд забезпечено.

У Надвірнянському районі внаслідок підйому рівня води в ріці Бистриця – Надвірнянська відбулося підмивання під’їзної частини дороги залізобетонного моста, який сполучує село Пнів та смт. Битків. В результаті рух по мосту зупинено.

У Коломийському районі в селі Нижній Вербіж внаслідок підйому рівня води річка Сопівка частково вийшла з берегів і розлилася на прилеглу ділянку дороги та на подвір’я 5 приватних господарств.

У Снятинський районі в селі Борщі внаслідок підйому рівня води в ріці Прут відбувся розлив води за межі дамби на прилеглу територію та підтоплення приватних домогосподарств. Загалом виявлено підтоплення 6 домоволодінь та 11 присадибних ділянок. Евакуація населення не проводилась. До ліквідації наслідків підтоплення було залучено 23 чоловік  Снятинського РВ, один АЦ, два човни. На місці події працювали МОГ У ДСНС в області та представники місцевої влади.

На території Калуського району сильні дощі та шквальний вітер призвели до критичного збільшення рівня води у річці Лімниця, притоці Дністра.

Найбільше лиха негода спричинила у селі Добровляни Калуського району. Бурхлива вода зруйнувала значну частину берега та продовжувала свою нищівну дію, підбираючись до помешкань жителів села.

За допомогою у ліквідації наслідків негоди керівництво Калуського району звернулось до командування військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Загалом військовослужбовці перенесли близько півтори сотні мішків піскосуміші, а це – понад п’ятнадцять тонн матеріалів.

Спільно з місцевими мешканцями нацгвардійці укріпили значну частину розмитого берега річки, тим самим запобігли подальшому вимиванню ґрунту та зсуву в річку однієї з будівель.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:19 :42