Новини » Політика 2 травня, 2019, 16:07
Керівники ВМС України та Туреччини обговорили безпеку та співпрацю
Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України

У рамках Міжнародної оборонної виставки «IDEF-2019», що триває у Стамбулі, командувач ВМС України Ігор Воронченко обговорив з командувачем ВМС Турецької Республіки Аднаном Озбалом двостороннє військове співробітництво.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Керівники флотів обговорили першочергові напрями військового співробітництва у військово-морській сфері. Зокрема, мова йшла про взаємне відвідування портів кораблями ВМС Турецької Республіки та ВМС ЗС України, у тому числі візити до порту Тузла (м. Гьольджук) українських навчальних катерів», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час зустрічі також були визначені пріоритетні питання регіональної безпеки, розвитку співробітництва в Чорноморському регіоні. Сторони наголосили на важливості підтримки військового діалогу, зокрема подальшого проведення спільних тренувань типу «PASSEX» та участі у навчаннях серії «Сі бриз».

За інформацією прес-служби, командувачі ВМС обговорювали питання обміну інформацією про надводну обстановку в рамках операції Військово-Морських сил Турецької Республіки «Чорноморська гармонія».

В Міноборони також нагадали, що практичне співробітництво українського флоту з Турецькою Республікою започатковане у 1995 році. Минулого року Одесу відвідали п’ять кораблів та один підводний човен ВМС Турецької Республіки, у тому числі у складі постійних груп НАТО, під час українсько-американських навчань «Сі Бриз». У 2019 році планується проведення IV засідання з питань організації військового співробітництва між ВМС ЗС України та Турецької Республіки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 18:12 :28