Новини » Політика

Гримчак пошукав причину поразки Порошенка на виборах

ZIK

Можливо, найбільшою помилкою Порошенка було те, що він не так аж думав про переобрання.

Таку думку в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак.

Відповідаючи на питання глядача, яку найбільшу помилку Президент Петро Порошенко допустив за час правління державою, Юрій Гримчак зазначив:

«Чесно кажучи, немає такої помилки. Але я часто чую, що, мовляв, у нього було п’ять років, за які можна було все зробити. Та неможна! Бо коли війна починалася, армія була «гола і боса»!

От мій друг з одного добровольчого батальйону починав війну в білих туфлях, бо чорні розсипалися у перші дні. А білі в нього стояли ледь не з весілля. Він воював у цих білих туфлях. Тому Президенту треба було вирішувати велику кількість питань», – зауважив заступник міністра.

Юрій Гримчак підкреслив, що попри усі закиди і бруд, який лили на Петра Порошенка, найголовніше призначення він виконав.

«А оцінку йому дасть історія і дадуть люди, які будуть жити в цій країні», – акцентував Юрій Гримчак.

Читайте також: У Порошенка вказали на першу велику помилку команди Зеленського

Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів, що пройшли 21 квітня. Володимир Зеленський переміг у більшості регіонів, за винятком Львівської області та закордонного виборчого округу.

Саме з цього періоду починається термін у 30 днів, встановлений законом для інавгурації нового Президента України. Таким чином, граничний термін для дня інавгурації – 3 червня.

Читайте також: У Зеленського визнали, що побудували кампанію на брехні, – Ірина Геращенко

Читайте більше новин на тему: Вибори-2019

Loading...