Новини » Світ 2 травня, 2019, 12:49
Google дозволить користувачам видаляти інформацію про себе
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У найближчі тижні Google планує внести зміни до налаштувань додатків, які дозволять користувачам автоматично видаляти дані про їхнє місцезнаходження.

Про це повідомляє НВ з посиланням на Venture Beat.

Оновлення торкнеться додатків, які безперервно записують дані про користувача, наприклад – служби визначення місцезнаходження чи Карт Google.

Поки оновлення стосується тільки історії місцезнаходжень, а також активності в мережі і додатках. Це, наприклад, перегляди сторінок в Chrome, запити в Google Картах і програми, якими користуються люди на Android.

Для користувачів буде доступно автоматичне видалення подібної історії через три або вісімнадцять місяців. Також можна вибрати постійне зберігання до того моменту, поки користувач не вирішить вручну видалити історію своїх переміщень й діяльності.

«Дані можуть зробити продукти Google більш корисними для вас, та ми почули ваші відгуки про те, що нам потрібно надати простіші способи управління ними або їхнім видаленням. Ви завжди повинні мати можливість керувати своїми даними таким чином, який найкраще працює», – написали менеджери по продуктах Google Марло МакГріфф і Девід Монсі у своєму блозі.

Покращення впроваджуються приблизно через рік після того, як Google оновив Security Checkup з «персоналізованою інструкцією», адаптованою для окремих облікових записів, і запустив інтелектуальний захист від фішингу в Chrome.

Раніше повідомляли, що соціальна мережа Facebook анонсувала оновлення дизайну і функціональної частини свого сайту і додатку. У новому оновленні розробники соцмережі планують розширити можливості груп для «поліпшення приватної комунікації користувачів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 13:21 :05