Новини » Політика 2 травня, 2019, 15:48
Експерти спрогнозували перспективи політсили Володимира Гройсмана
ZIK
ZIK

Можливо, власна партія Володимира Гройсмана буде «неконфліктною» щодо партії Петра Порошенка, але немає жодних сумнівів у тому, що прем’єр вибудовує власну політичну траєкторію.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог Євген Булавка.

Він висловив переконання, що Володимир Гройсман йтиме на парламентські вибори зі своєю силою як самостійний політичний гравець.

«Можливо, він буде «неконфліктним» з політсилою Петра Порошенка, але у мене немає сумнівів, що він вибудовує певну власну політичну траєкторію. До слова, цікаво буде подивитися на команду Володимира Гройсмана», – зазначив Євген Булавка.

Крім того, співкоординатор громадянської ініціативи «Суспільна система» Назар Мухачов висловив переконання, що не лише Володимир Гройсман, а й Юрій Луценко, найімовірніше, продовжуватиме власну політичну діяльність окремо від Петра Порошенка.

«Вони вже зараз намагаються адаптуватися до існуючих політичних умов. Роздуми про власну політичну силу у Володимира Гройсмана з’явились не після другого туру. Вже декілька років Прем’єр роздумує про власну партію так само, як і Генпрокурор», – зазначив громадський діяч.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про наміри створити власну політичну силу і піти з нею на вибори до Верховної Ради України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 12:35 :14