Новини » Світ 2 травня, 2019, 21:08
«Друга» зарплата від Росії: політконсультант зауважила реалії політики в ЄС
ZIK
ZIK

Коли я спілкуюся з європейськими колегами поза камерами, особливо з тими, які мають стосунок до Австрії та Німеччини, то вони відкрито говорять про російський вплив на європейську політику.

Це зауважила політичний консультант Катерина Одарченко в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK.

Експерт констатувала, що попри участь президента РФ Путіна в глобальних світових трагедіях, які зараз відбуваються і в Україні, і в Сирії, наша держава не має домінуючого впливу в Європейському Союзі.

«Багато депутатів Європарламенту напряму працюють на «другу» заробітну плату Російської Федерації. Росія утримує аналітичні центри, які пишуть відповідні звіти для наддержавних структур.

Навіть в США Росія активно та легально лобіює інтереси свої головних державних підприємств, а нелегально – робить ще більше кроків, інвестуючи в правильну аналітичну інформацію. І коли я спілкуюся з європейськими колегами поза камерами, то вони це все розповідають, особливо ті, хто має відношення до Австрії та Німеччини», – пояснила Катерина Одарченко.

Щодо стратегії Володимира Зеленського та майбутнього розвитку країни, то на думку політичного консультанта, новообраний президент якщо не запропонував свій план розвитку, то принаймні має активно обговорювати його з аналітиками та експертами.

У іншому випадку людину, яке не володіє повною інформацією, дуже легко заплутати і нав’язати кроки, потрібні певним колам, а не державі.

«Дуже легко нав’язати лобістську інформацію як таку, що відповідне рішення потрібне Україні. Тому рішення при Адміністрації Президента може приймати певний аналітичний центр, який генеруватиме як державну стратегію, так і зовнішньополітичний курс, і шлях економічного розвитку.

Важливо зрозуміти, які інтереси має забезпечити саме внутрішня стратегія України, а потім дослухатися до позицій західних експертів і радників. Інакше фінансово-промислові групи та міжнародні компанії будуть нав’язувати свої позиції», – зауважила Катерина Одарченко.

Як повідомлялося, спецслужби Європейського Союзу відзначають зусилля Росії щодо впливу на парламентські вибори в ЄС, які розпочнуться 23 травня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 21:37 :56