Новини » Суспільство 2 травня, 2019, 13:11
Дізнатися про історію України англійською всього за декілька хвилин: Стартував проект «ZnaU»

Українці Канади, США та України започаткували інформаційний проект «ZnaU», основна мета якого – популяризувати вітчизняну історію та культуру. Особливість проекту у тому, що вся текстова та відео інформація подається англійською мовою у максимально доступній та лаконічній формі.

Два тижні тому проект «ZnaU» презентував своє перше анімаційне відео, яке «перенесе вас через століття і всього за чотири хвилини ви зрозумієте основні причини російської агресії в Україні». Це відео стало дуже популярним у Facebook. Уже понад 600 тис. людей переглянули короткий виклад історії України, який презентований у цьому відео.

 

«Це анімаційне відео – лише початок. Ми побачили, що іноземці далі продовжують запитувати чи Україна – це Росія? А короткого зрозумілого відео для пояснення, ми не знайшли. Ідея створити ролик належала Любі Шипович. Незабаром буде також презентований сайт «ZnaU», де буде більш детально описана історія України англійською мовою. Анімаційний ролик буде його частиною. Сайт буде побудований так, що пересічний іноземець менш ніж за півгодини зможе дізнатися доволі детально практично все про Україну», – розповіли у коментарі кореспонденту ІА ZIK творці проекту «ZnaU».

Керівниками проекту є: Антоніна Кумка, Люба Шипович, Олена Козлова-Пейтс та Юлія Марушевська.

А також доктор наук Торонтського університету, професор Віктор Остапчук – історик, який найбільше допоміг у розробці проекту.

За словами організаторів, цей ресурс буде поширюватися серед учнів середніх та старших шкіл Канади і США.

«Ми усі волонтери, але виробництво відео навіть за собівартістю все-одно не безкоштовне. На це і потрібне фінансування. Надалі, якщо буде фінансування, плануємо робити ролики конкретно по різних історичних періодах», – відзначають творці проекту.

Нагадаємо, другий найбільший аеропорт Данії виправив на табло назву Kiev на Kyiv.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 11:50 :47