Зеленського закликали повторити інавгурацію «Голобородька»

ZIK

Очевидно, що самого статусу й булави президента на сьогодні абсолютно недостатньо для того, щоби найближчим часом виплатити МВФ 2,2 млрд боргу.

На цьому наголосив політичний експерт Дмитро Васильєв в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

На думку Дмитра Васильєва, було б краще, якби інавгурація новообраного президента Зеленського відбулася до 27 травня. Експерт переконаний, що парламент таким чином продемонструє суспільству й новому президенту свою незалежність і готовність до переобрання.

«А якщо інавгурація Зеленського буде такою смішною, як у фільмі «Слуга народу», то це буде смішно й цікаво. Але якщо це буде дійсно серйозний крок президента, який розуміє свою функцію і свою роль у сучасних умовах, а це абсолютно турбулентний період життя як України, так і нашої планети, якщо новообраний президент Зеленський це розуміє, то я дуже чекаю на інавгурацію», – зазначив політичний експерт.

Водночас Дмитро Васильєв підкреслив, що новий президент має визначити свою чітку позицію, зокрема і щодо парламенту.

«Якщо він хоче розпустити парламент, то він має сказати, для чого і що він далі з цим хоче робити. Також він має дати чітку відповідь на питання, що планує робити з урядом, чи буде з ним співпрацювати та яким чином буде відбуватися урядування держави.

Тому я дуже чекаю на інавгурацію новообраного президента. Я хочу почути від нього ключові позиції. Ми очікуємо збереження й розвитку цієї держави. Як громадянин України я дійсно в цьому зацікавлений. І це не залежить від того, чи голосував я за нього, чи за іншого кандидата», – додав політолог.

Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів, що пройшли 21 квітня. Володимир Зеленський переміг у більшості регіонів, за винятком Львівської області та закордонного виборчого округу.

Саме з цього періоду починається термін у 30 днів, встановлений законом для інавгурації нового Президента України. Таким чином, граничний термін для дня інавгурації – 3 червня.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...