Віталій Купрій розповів про «кидалово» від «Свободи»

ZIK

Свого часу Віталій Купрій перебував у лавах ВО «Свобода», а у 2012-му навіть мав балотуватись до парламенту від партії. Втім, ближче до виборів «свободівці» просто «кинули» його, не погодивши кандидатури на округ.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK заявив сам народний депутат України Віталій Купрій.

Він пригадав, що свого часу «Свобода» була помічена у різноманітних корупційних оборудках.

«Ми все це бачили. Я сам був у партії «Свобода» у 2012-2013 роках. Я прийшов туди, зважаючи на їх націоналістичну позицію. Мені тоді сказали, щоб я йшов з ними у парламент. Мовляв, вони погоджують округи, тож я буду представляти об’єднану опозицію міста Кам’янське (тоді Дніпродзержинськ – ZIK)», – розповідає народний депутат.

Втім, заявляє він, вже ближче до виборів «свободівці» кинули його, не погодивши на округ.

«Коли Вілкул дізнався, що я балотуватимусь по цьому округу, почалося страшне. Мене арештовували, фабрикували справу, я був у вигнанні, а потім мені навіть позрізали всі білборди. Мене дуже сильно загнали», – розповідає Віталій Купрій.

За його словами, тоді на кілька місяців арештували двох людей, які намагались йому допомогти, а він сам у цей час в Києві проводив для «свободівців» тренінги по боротьбі з корупцією чиновників.

«Потім був Майдан. Я одразу від «Свободи» потрапив у КМДА, де очолював юридичну службу, а потім став черговим комендантом. Мене кинули кілька разів», – наголошує парламентар.

Так, наприклад, одним з таких був випадок, коли його керівник Олег Махніцький став в. о. Генерального прокурора, а сам Купрій до ГПУ не потрапив.

«Я очікував, що теж потраплю туди і буду працювати, викорінювати все це зло, а мене ніхто не взяв. Мене просто «викинули» позаштатним радником до пана Мохника в Мінекології. Я походив місяць, але так працювати неможливо, адже немає важелів впливу», – резюмував народний обранець.

Нагадаємо, координатор громадянської платформи «Нова країна» Павло Себастьянович розцінив візит Президента Петра Порошенка після другого туру виборів до Львова, як спробу зайняти нішу ВО «Свобода».

Loading...