У Супрун нульовий шанс потрапити у новий уряд, – Іван Заєць

ZIK

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун не хоче, щоб та робота, яку вона зробила, залишилась поза увагою. Тому пропонує новообраному президенту передати свої знання і розуміння проблем. І саме це є нормально в демократичній країні, де люди будують одну державу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив народний депутат І, ІІ, III, IV та VI скликань Іван Заєць.

«Я думаю, дуже малий відсоток, навіть, нульовий, що Уляна Супрун може стати міністром охорони здоров’я за президентства Зеленського. Попри те, що вона в демократичному європейському стилі заявила, що готова презентувати зміни, які відбуваються у сфері охорони здоров’я», – сказав Заєць.

Він вважає, вона чудово розуміє, що є недоопрацьовання і помилки. Але з іншого боку, є і крок вперед.

«Вона зобов’язана тій команді, яка йде на зміну, доповісти, що треба зробити для того, щоб продовжити реформи. Бо не можна весь час робити політику із нульового циклу», – прокоментував він.

Політик розповів, коли він був міністром екології  та природних ресурсів, то опинився в аналогічній ситуації.

Тому, він наголосив, що і Уляна Супрун зараз не хоче, щоб та робота, яку вона зробила, не залишилась поза увагою.

«Супрун хоче передати знання і розуміння проблем. І це нормально в демократичній країні, де люди будують одну і ту ж державу. Бо і в моїй ситуації теж ніхто не хотів скористатися цією нагодою, але треба виходити на позитивний порядок денний», – додав він.

Нагадаємо, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розраховує на підтримку медичної реформи новообраним президентом Володимиром Зеленським. Про це вона заявила в інтерв’ю Deutsche Welle. Вона нагадала, що другий етап медичної реформи розпочнеться влітку поточного року, а третій, останній, щодо зміни фінансування, – стартує у 2020 році.

Супрун наголосила, що МОЗ дослухається до лікарів і пацієнтів, до експертів і пацієнтських організацій, але критика, яка лунає в тому числі і з боку представника команди Зеленського Євгена Комаровського, має бути конструктивною.Loading...