Тарас Чорновіл в спробі прискорити інавгурацію Зеленського підозрює…Росію

ZIK

Намагання прискорити інавгурацію новообраного президента може бути пов’язане з інтересами проросійських сил у парламенті.

Це заявив політолог Тарас Чорновіл у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пан Чорновіл застеріг, що після емоційного голосування на виборах президента українці повинні об’єктивно подивитися на ситуацію. Оскільки заяви окремих політичних сил щодо підтримки Володимира Зеленського дають підстави хвилюватися про реванш проросійських сил.

«У виборця немає ностальгії за часами Януковича, а тому, підтримуючи Зеленського, він сподівається зовсім на іншу політику. Утім, хоч я і політолог, але не знаю, що буде робити президент Зеленський, якого обрали більш як 70% українців, не знаю, куди він буде вести Україну. Тому ми проголосували, а тепер треба добре контролювати, щоб не відбувся реванш тих сил, які ще недавно були при владі», – закликав Тарас Чорновіл.

Політолог також зауважив, що намагання прискорити інавгурацію новообраного президента так само може бути пов’язане з інтересами проросійських сил у парламенті, які не хочуть, щоб чинний президент підписав один із принципових законів.

«Оскільки розпуск Верховної Ради є нереальним, якщо зважати на всі конституційні норми, а не робити це «по беспределу», то прагнення до прискорення процедури інавгурації може відбуватися з іншої причини.

Маю відчуття, що інавгурацію Зеленського намагаються прискорити лише з однією метою – щоб не був підписаний закон про мову, адже він нівелює всі своєрідні «скрепы» для певного середовища», – припустив Тарас Чорновіл.

Нагадаємо, народні депутати прийняли у другому читанні та в цілому «мовний» закон після двох місяців роботи над документом.

На сайті Верховної Ради оприлюднено результати поіменного голосування в другому читанні та в цілому законопроекту №5670-д «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Президент України Петро Порошенко обіцяв підписати «мовний» закон, як тільки він до нього надійде.

Переможець другого туру президентських виборів Володимир Зеленський пообіцяв проаналізувати закон про українську мову після своєї інавгурації. ЗМІ повідомили, коли відбудеться інавгурація Володимира Зеленського.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...