Новини » Політика

Російський політик вважає нерозумною мовчанку Кремля щодо визнання перемоги Зеленського

ZIK

Попри те, що ніхто не заперечує, що вибори в Україні відбулися відповідно до всіх демократичних норм, РФ не може переступити через себе і привітати Володимира Зеленського з перемогою. Це непристойно і нерозумно, хоча саме такі країни, як Росія і напружує перемога демократії.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорила російський політик в еміграції Ольга Курносова.

«На мій погляд, керівництво РФ вже реагує на результати виборів в Україні тим, що не може переступити через себе і привітати Володимира Зеленського з перемогою. Хоча, це і непристойно з їхнього боку», – сказала Курносова.

За її словами, ніхто не заперечує, що волевиявлення в Україні відбулося відповідно до всіх демократичних норм. Тому з боку Росії нерозумно не визнавати такий вибір, хоча і цьому є пояснення.

«Після своєї перемоги Зеленський звертався до всіх пострадянських країн, котрі поки що перебувають на півдорозі між авторитаризмом і демократією. Він хотів наголосити, що демократія можлива, долучайтесь і робіть це у себе. А це, власне, і напружує», – вважає вона.

Вона також наголосила, що приклади демократичних виборів були і в самій Росії ще у 90- роках, але про це намагаються не говорити.

«У 90-х, коли вперше оголосили про демократичні вибори і в Москві, і в тодішньому Ленінграді – перемогли демократи. Тобто люди, які щойно прийшли в політику. Тому, в принципі, такі приклади можливі навіть на території Росії. Адже мало хто міг подумати ще рік тому, що Зеленський переможе. А він це зробив і ще й з величезним відривом», – додала Курносова.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів, що пройшли 21 квітня. Володимир Зеленський переміг у більшості регіонів, за винятком Львівської області та закордонного виборчого округу.

До слова, Петро Порошенко привітав Володимира Зеленського із перемогою та домовився про зустріч.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...