Новини » Світ 1 травня, 2019, 21:00
Путін підписав закон про ізоляцію Рунета – російського сегмента Інтернету

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон про забезпечення сталої роботи російського сегмента Інтернету (Рунета) в разі його відключення від глобальної інфраструктури Всесвітньої мережі.

Відповідний документ опублікований сьогодні на офіційному інтернет-порталі правової інформації, передає УНН.

Положення закону передбачають створення національної системи маршрутизації інтернет-трафіку, замикаючи його всередині країни. За версією авторів закону, це заділ на «чорний день». Суть зваключается в тому, що якщо хтось атакує (пригрозить обмежити або відключити) російський сегмент інтернету, Роскомнагляд візьме централізоване управління на себе.

Відомство буде фільтрувати весь інтернет-трафік через спеціальні системи блокування, які будуть безкоштовно роздані операторам зв’язку.

Документ набуде чинності з листопада 2019 року, за винятком положень про криптографічний захист інформації та національній системі доменних імен, які почнуть чинності 1 січня 2021 року.

Нагадаємо, державна дума РФ прийняла в третьому, остаточному читанні закон про «Забезпечення безпечного і сталого функціонування» Інтернету на території Росії.

Рада Федерації РФ схвалила закон про забезпечення сталої роботи російського сегмента Інтернету в разі його відключення від глобальної інфраструктури всесвітньої мережі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 07:55 :29