Новини » Політика

Країна пережила Януковича – переживе і Зеленського, – Семен Кабакаєв

ZIK

Армія пережила Януковича. Але так можна сказати не лише про армію, а про всю країну. Тому, оскільки усі ми пережили Януковича, ми переживемо й Зеленського.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив координатор проекту «Стоп терор» Семен Кабакаєв.

Пан Кабакаєв заявив, що величезна проблема більшості українських політиків, які заходять у владу, полягає у тому, що вони ідуть туди без ідеології.

«Не важливо, хто це: Тимошенко, Ляшко, Порошенко чи Зеленський. Усі вони ідуть в політику без питання ідеології. На жаль, я дуже сумніваюся, що і на наступних виборах я побачу якісь ідеологічні партії. І власне через те, що немає ідеології, відкривається можливість для будь-якого лідера перегонів маніпулювати важливими питання для людей. І немає ніякого значення, чи це питання тарифів, чи питання армії»,– зауважив Семен Кабакаєв.

На його думку, такою можливістю скористався і новообраний президент України Володимир Зеленський.

«Це є дуже погано. Бо солдат, сидячи і знаючи свій фах на передовій, або в будь-якій частині мирного міста, не знаючи повноважень, а це теж великий мінус, коли люди не знають повноважень влади, чує, що можна знизити тарифи одним помахом руки, вірить певному політику.

Тобто сьогодні самі соціологи дають будь-якому політику можливість будувати свою кампанію. Вони показають, на які конкретні вподобання люди «клюють» і на що вони будуть реагувати. Тому зараз нам треба переходити до ідеологічних партій, які будуть чітко вказувати свої ідеї»,– акцентував Семен Кабакаєв.

Нагадаємо, юрист-міжнародник Андрій Смолій заявив, що протягом виборчої кампанії Володимир Зеленський показав себе, фактично, слабким політиком, адже він не виходив до преси і уникав відповідей на велику кількість питань. Тому, коли йде мова про переговори із РФ, зауважив юрист, виникає багато сумнівів, бо у Зеленського немає політичного досвіду.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...