Новини » Політика

Інавгурація: Береза повідомив про робочу групу від Порошенка і Зеленського

ZIK

Зараз народні депутати працюють на округах на Мальдівщині, Маямщині, Парижчині та Тельавівщині, тож їх не можливо зібрати на позачергове засідання Верховної Ради.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Береза.

Пан Береза вважає, що жодного умислу немає в тому, що затягується інавгурація новообраного президента. Він зауважив, що це пов'язано з календарем засідань Верховної Ради, за яким найближче призначене на 14 травня.

«14 травня збереться Верховна Рада і тоді ми проголосуємо за дату інавгурації, яка може відбутися навіть 15 травня. До цього часу не буде засідань і відповідно пришвидшити цей процес неможливо. Звісно, можна зробити позачергове засідання, але зараз депутатів не можливо знайти», – зазначив нардеп.

Читайте також: Путін викликає Зеленського на переговори по Донбасу

Йому, як зізнався пан Береза, байдуже, коли відбудеться інавгурація. Головне, щоб вона відбулася якомога швидше, згідно з домовленостями між робочою групою від Петра Порошенка та Володимира Зеленського. Він додав, що такі робочі групи є усталеною практикою в такій ситуації.

«Одна група повинна передати іншій не тільки повноваження, а й документи, інформацію, ввести в курс справи. Завжди були робочі групи від переможця і від того, хто залишав посаду, вони спілкувалися, вирішували час. Згідно з законом інавгурацію можна провести в будь-який день, але головне, щоб коли Зеленський зайшов в Адміністрацію президента, він розумів, що робити далі», – переконаний Береза.

Читайте також: Петро Порошенко привітав Зеленського із перемогою та домовився про зустріч

До слова, Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів, що пройшли 21 квітня. Володимир Зеленський переміг у більшості регіонів, за винятком Львівської області та закордонного виборчого округу.

Читайте також: ЗМІ повідомили, коли відбудеться інавгурація Зеленського

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...