Новини » Політика 1 травня, 2019, 16:11
Глобальна самотність Путіна: Ніхто не хоче їхати у Москву на 9 травня, – Курносова
ZIK
ZIK

Президент РФ Володимир Путін сам занурив себе у самотність і 9 травня відзначить без іноземних представників. Адже у тих небагатьох очільників країн, які в останні роки приїжджали до Росії, є свої проблеми. Зокрема, це стосується президента Молдови Ігоря Додона та президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорила російський політик в еміграції Ольга Курносова.

«Якщо ніхто не приїде в Росію на 9 травня, мабуть, за словами, вищого керівництва, і не варто когось запрошувати. Адже ніхто не хоче чути відмови. Саме такою є логіка зараз у РФ», – сказала Курносова.

Вона іронічно зауважила, що хіба Кім Чен Ин не доїде, бо у нього, мабуть, бронепоїзд зламається і він розвернеться назад.  Тому, очевидно, що останні друзі Росії від неї відвернулись.

«Насправді, у Росії нікого не залишилося. Бо у президента Молдови є свої проблеми, а президент Казахстану взагалі думає, кого залишати на своє місце.  Тому у всіх є свої справи, а приїжджати в Москву на 9 травня і демонструвати Путіну те, що він не перебуває у «своїй глобальній самотності», цілковито непотрібно. Адже він сам себе у цю самотність занурив, тому нехай у ній і сидить», – наголосила вона.

Нагадаємо,  9 травня до Росії не приїде жоден іноземний лідер. Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков, прес-секретар Путіна, знайшов оригінальне виправдання цьому очевидному ігноруванню світовою спільнотою російських урочистостей. Мовляв, ніхто не приїде – бо нікого й не запрошували.

У попередні роки Пєсков приблизно такими ж словами відповідав на питання про приїзд закордонних лідерів в Росію на День Перемоги. Він обґрунтовував це тим, що мова не йде про ювілейні роки. Однак у 2017 році на параді 9 травня в Москві все ж був присутній президент Молдови Ігор Додон, а 9 травня 2018 року в російську столицю приїхали прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху і президент Сербії Олександр Вучич. Вони разом з Володимиром Путіним взяли участь в акції «Безсмертний полк».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 03:26 :54