Новини » Політика

Чорновіл не побачив дій Зеленського, щоби прискорити інавгурацію

ZIK

З боку Володимира Зеленського не було зроблено жодних дій, які реально могли прискорити інавгурацію.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.

Зокрема пан Чорновіл вважає, що при бажанні інавгурацію новообраного президента можна було провести швидше. Для цього, на його думку, після визнання результатів екзит-полу пан Зеленський мав піти до Верховної Ради з людиною, яка мала бути головою Адміністрації Президента, й домовитися про узгодження дати інавгурації.

«Він мав би прийти до парламенту і зустрітися з лідерами фракцій, головою Верховної Ради, паралельно – з міністром закордонних справ і домовитися про те, щоб узгодили можливу зміну графіка роботи. Треба було домовитися, щоб відразу після того дня, коли ЦВК оголосить офіційні результати, Верховна Рада зібралася і проголосувала постанову про дату інавгурації. Натомість таких зустрічей не відбулося», – зазначив політолог.

Водночас експерт розповів, що його особистий інтерес, який пов’язаний зі специфікою роботи, полягає в тому, щоб інавгурація новообраного президента відбулася якомога швидше.

«Запитують вже не замовники про владу Петра Порошенка, а про те, що буде робити новий президент. А я зовсім не розумію, що він буде робити з його заяв у Facebook чи від представників його штабу. Я не можу впевнено нічого відповісти, і цього не можуть сказати і наші закордонні партнери. Тому, на мій погляд, чим швидше відбудеться інавгурація, тим краще», – констатував Чорновіл.

До слова, Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів, що пройшли 21 квітня. Володимир Зеленський переміг у більшості регіонів, за винятком Львівської області та закордонного виборчого округу.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...