Новини » Політика

Зеленський не зможе чітко і послідовно опонувати РФ через брак досвіду, – експерт

ZIK

Протягом виборчої кампанії Володимир Зеленський показав себе, фактично, слабким політиком. Адже він не виходив до преси і уникав відповідей на велику кількість питань. Тому, коли йде мова про переговори із РФ, виникає багато сумнівів, адже у нього немає політичного досвіду.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив юрист-міжнародник Андрій Смолій.

«В Ростові-на-Дону вже сформований орган, який буде з дня на день видавати паспорти людям з окупованих територій. Я думаю, що до того, як президент держави-агресора Путін видав цей указ вже кілька місяців тривала підготовка», – сказав Смолій.

Наразі важко спрогнозувати, яку позицію обере новообраний президент України, але точно можна сказати, що йому може забракнути досвіду.

«Що стосується зустрічі Зеленського і Путіна, ми прекрасно розуміємо, що Зеленський поки що себе не проявив як президент і невідомо, яку матиме позицію. Але вже зараз можна говорити про те, що найімовірніше їхньої зустрічі не відбудеться. Бо моя стурбованість полягає у тому, що Володимир Зеленський є людиною, яка, фактично, немає жодного політичного досвіду і ніколи не вела жодних перемовин», – прокоментував він.

Він наголосив, що у Зеленського немає ані досвіду дипломатичних перемовин, ані політичних всередині держави.

«Фактично, в останні дні ми бачимо тиск РФ і особисто Володимира Путіна на Зеленського з метою того, щоб він пом’якшив свою позицію. І є дуже велика проблема в тому, що Зеленський, на мою думку, не зможе чітко і послідовно представляти свою позицію, оскільки не має досвіду. Адже, протягом всіх місяців показав себе, фактично, слабким політиком. Він не виходив до преси і ми не знаємо його думку щодо багатьох питань. Зрештою, ми не знаємо його чіткої програми після виборів», – додав Смолій.

Нагадаємо, переможець другого туру виборів президента України Володимир Зеленський заявив про те, що Росії не варто говорити з Україною мовою загроз, військового та економічного тиску і розраховувати, що багато українців захочуть отримати російський паспорт і стати «новою нафтою» для влади РФ.

А заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає, що Росія буде роздавати громадянство жителям окупованих територій Донецької та Луганської областей у три етапи. Окупанти вже склали списки на отримання паспортів РФ. В першу чергу, їх отримають бойовики «Л/ДНР».

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...