Новини » Спорт 30 квітня, 2019, 21:02
Збірна України U-16 з футболу виграла першу гру «Кубка розвитку УЄФА»
Юнацька збірна України U-16 з футболу / ffu.ua

Юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2003 року народження) у першому матчі турніру «Кубок розвитку УЄФА» з рахунком 5:0 обіграла команду Фіджі.

Підопічні Олександра Петракова почали виступи на міжнародному турнірі «Кубок розвитку УЄФА», що проходить в Ізраїлі. У першому турі групового раунду «синьо-жовті» обіграли представника Океанії – збірну Фіджі, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

«Хет-триком» у першому таймі відзначився нападник донецького «Шахтаря» Денис Шостак. Після перерви м’ячі забивали легіонери. На 74-й хвилині це зробив форвард лісабонського «Спортингу» Даніель Ляпін, а крапку в матчі поставив нападник «Маккабі» з Петах-Тікви Даніель Джулані.

В іншому матчі першого туру збірна Ірландії з рахунком 2:0 обіграла команду Ізраїлю.

Завтра, 1 травня, «синьо-жовті» у поєдинку другого туру зіграють з командою Ізраїлю. Початок зустрічі – об 11:00.

Футбол. Міжнародний юнацький (U-16) турнір «Кубок розвитку УЄФА»

Україна U-16 – Фіджі U-16 – 5:0 (3:0)

Голи: Шостак (10, 15, 35), Ляпін (74), Джулані (80).

Україна U-16: 1-й тайм – Пузанков, Маленков, Мампассі, Козик, Роман, Савчук, Хлань, Бомащук, Сапуга, Кілик, Шостак; 2-й тайм – Друі, Попов, Мампассі, Савчук, Антонюк, Грибов, Кононов, Махиня, Довгань, Ляпін, Джулані.

2019-06-18 11:38 :27