«Вибух» цін: кошти від субсидій вплинули на вартість харчів, – екс-міністр економіки

ZIK

Гроші від монетизації субсидій, використані не за призначенням, вплинули на вартість продуктів в Україні.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України у 1992 р. Володимир Лановий.

Колишній урядовець, коментуючи ситуацію з цінами на харчові продукти в Україні, звернув увагу на так звані кон’юнктурні фактори, коли замовляють певний обсяг продукту, проте його не поставляють із певних причин. Володимир Лановий зауважив, що значно зростала вартість м’яса. Цей продукт потрібно зберігати у морозильних камерах, отже у його вартості враховують і витрати на електроенергію.

«Плюс іще грошові, монетарні обставини, пов’язані з тим, що в нас були вибори. По-перше, деякі люди, активісти чесно заробили, працювали й отримали трохи більше і, звичайно, направляли... Друга позиція, що пенсіонери отримали надбавку... – 2400 гривень. Якщо вони мали 1600 грн, то це дуже велика сума. Звичайно, вони захотіли купити чогось свіжого. І це найдешевші продукти – цибуля, картопля, часник – вони ж авокадо не купували, на нього ціни ж не зросли», – зазначив Володимир Лановий.

Екс-міністр додав, що з ринку взагалі зникли окремі фрукти, оскільки українці їх не купували, бо перейшли на овочі тощо.

«Але це дрібні обставини, а от великі обставини – виділили гроші для монетизації, оплати житлово-комунальних послуг. Попередня інформація така, що лише 70% людей витратили їх за призначенням, а 30% самі визначилися, що їм важливіше – заплатити за квартиру чи купити ліки, а чи харчові продукти, чи щось делікатесне собі взяти на свята», – зазначив Володимир Лановий.

З його слів, під час виборів в Україні були задіяні різні «сітки», і назагал за місяць-два було «викинуто» до 10 млрд грн.

«Тобто ми нині маємо тенденції монетарної інфляції, бо все зійшлося разом, і тому вибухнули такі відсотки», – резюмував екс-міністр, коментуючи ситуацію зі зростанням вартості харчів.

Нагадаємо, за даними аналітичної служби одного з оптових ринків України, торік у квітні капуста коштувала 4,5 грн/кг, цьогоріч вартість становить 40 грн/кг, що дорожче, аніж на ринках Польщі чи Іспанії.

Як повідомляли, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко підрахував, що вартість великоднього кошика у 2019-му, порівняно з минулим роком, зросла на 8%.

Раніше Олексій Дорошенко заявляв, що гроші від індексації пенсій дуже сильно дестабілізували споживчий ринок, тому ціни підвищилися на більшість продуктів.

Loading...